Поширити

Вартість цибулі може суттєво зрости. Цього тижня фермери підвищили відпускні ціни до 3,30-3,50 грн/кг. Дехто пропонує врожай по 4 грн.

У минулі роки під час збирання врожаю, ціни на цибулю в Україні знижувалися. Фермери намагалися швидко збути врожай, повідомляє Шувар-Інфо.

“Зараз спостерігаємо протилежну тенденцію: цибуля в кінці серпня – на початку вересня починає дорожчати. Поштовхом для такої тенденції, частіше за все, стають прогнози щодо зниження врожаю. Перекупники намагаються якнайшвидше заповнити сховища. На ринку створюється ажіотаж”,– розповідає Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

За останні 7-10 років в Україні було збудовано багато овочевих сховищ.

“Відсутність бажання у фермерів та перекупників працювати системно, часто призводить до суттєвих цінових коливань і втрат. Останні два сезони – приклад цього. 2015-2016 року, коли Україна зібрала невеликий врожай цибулі, у жовтні перекупники готові були закладати цибулю на зберігання навіть по 8-9 гривень за кілограм. Але в квітні вимушені були продавати її удвічі дешевше”, – додала експерт.

Імпортну цибулю в Україну найчастіше завозять з Польщі.